16. 3. 2013

Dobembajzováno a dopinčesováno (pro tentokrát)

Dynamická kreace
 v podání Milči
Okruh našich sportovních aktivit se potěšeně rozrůstá a v ruku v ruce s tím se rozšiřuje i počet lidí, kteří se do našich aktivit zapojují. Tradiční účastníky našich hrátek Milču, Světlo, Raskena, Tyčku a mne včera doplnil jeden ze zakládajících členů oddílu Myšin alias Pavel Michajlov, dále Raskenova sympatická hezčí polovička Renča a za nemocnou paní Šubertovou úspěšně zaskočil náš Roman. Z důvodu nemoci se omluvil i Krtek, což nás připravilo hned o tři účastníky, Slůně, které pro změnu ochořela mládež a z pracovních důvodů i Jirka Košťál. 

Nás osm statečných svádělo lité boje na bembajzovém kurtu pinčesovém stole, z nichž některé měly i slušnou sportovní úroveň. Je vidět, že Rasken s Tyčkou a Myšinem sportují pravidelně a na jejich výkonech to bylo znát. Pro nás, kteří jsme tuto formu bembajzu hráli poprvé, to byly zajímavá zkušenost. Přece jen je to něco jiného než dřívější pinkání do míčku plácačkami, které vyrobili soudruzi z NDR. V každém případě to bylo fajn. Některé zajímavé herní situace jsme následně probrali v Zahradě, kde nám jako vždy příjemná Lucka vytváří téměř domácí prostředí.
Další schůzi zkrášlovacího spolku jsme se rozhodli naplánovat na některou ze střed tak abychom vyhověli našich chatařům a chalupářům, kterým s příchodem jara začíná sezona.
Jelikož jsem jako obvykle zapomněl foťák, tak musel zaskakovat Roman se svou Xperií. Ta má naštěstí celkem slušný foťák, ale stále je to spíše krabička od mýdla. Zrcadlovka je holt zrcadlovka, ale díky alespoň za to.

Myslím, že nás bembajz nadchnul a věřím tomu, že ho ještě několikrát zopakujeme. Poděkování patří Milče, která zařídila sportoviště, Blahopřání Raskenovi a Renči, kteří v uplynulých dnech zdědkovatěli a zbabkovatěli, byť na to ani jeden nevypadá. Řád Odvahy udělujeme Myšinovi, který se přiznal, že si před cca osmi měsíci pořídil potomka.

Myškin, Světlo, Já, Milča, Tyčka, Rasken a Renča (Raskenka)


Myškin, Světlo, Roman (malé Já), Milča, Tyčka, Rasken a Renča (Raskenka)