11. 3. 2013

Duben přichází

Zvenčí to vypadá, že se činnost BO zaměřuje jen na aktivity pro starší a pokročilé, ale není to tak. Probíhají intenzivní jednání s kamarády a dalšími trenéry a připravujeme start na duben tohoto roku, tak abychom si vytvořili předpolí pro další sezonu.
V druhé polovině března začneme nábory dětí z prvního stupně škol, pro které bychom rádi připravili na letošní jaro zajímavý program. Některé aktivity již připravujeme pro tým našich instruktorek, které jsme zrekrutovali z dívčího týmu mladých basketbalistek. 
Jako první akcí v rámci projektu Squash pro radost proto bude lekce squashe, které proběhne v neděli odpoledne a to za přítomnosti opravdické trenérky squashe. Vlastní provoz bychom rádi spustili po velikonocích v dubnu.
Jinak klíčoví jako vždy jsou pro náš projekt samozřejmě lidé. Proto nejlepší zprávou minulého týdne bylo, že se ze Švýcarska vrací Petr Ježek Kremer, zkušený vedoucí a príma kluk, dále máme příslib od Petry Cenkové gymnastické trenérky, které se náš projekt líbí a kromě svých vrcholových povinností přijde protáhnout i naše bobánky, protože kdo dneska umí pořádně kotoul že. Své zkušenosti atletického trenéra doma pilně oprašuje Šárka Janků. Dále máme slíbenou externí spolupráci alpinistů, parašutistů, turistů a jiných istů Jeníka Krtka Skapy a Radima Keberleho a v neposlední řadě jsem vychatoval s Májou Páskouvou slib divadelního workshopu, protože je potřeba být vzdělán všestranně, nejen sportem. Pro každou blbinu je i Lenka Svozilová, zkušený pedagog a volejbalista a nachomýtnou se i další.
V roli instruktorů budou vystupovat mladé gymnazistky Anička, Adéla, Bára a Veronika, podporované Romanem, které se sice tváří, že ne, ale to ho přejde.
Pokud by jste měli zájem zapojit svého potomka studenta prvního stupně do sportování pro radost tak neváhejte a napište nám na petrik.subert@gmail.com. Stejně tak nám mohou napsat i starší studentíci, kteří by rádi sportovali a nenašli pro to vhodnou platformu. Určitě něco vymyslíme.