2. 3. 2013

Práce na digitalizaci archivu T.O. Odvaha zahájeny

Jelikož jsem byl dneska odmítnut coby řidič na basketbalové utkání, rozhodl jsme se strávit čas plodně a to úklidem v pracovně. Jelikož mi v rámci této ušlechtilé činnosti padly do rukou kroniky z Odvahy, které mi Jura před nějakým měsícem půjčil pod slibem, že se pokusím je zdigitalizovat, rozhodl jsem se, že úklid počká a začal plnit své historické poslání.
Bohužel někteří z naší rodiny jsou jiného názoru, takže se mi povedlo dát do  kupy pouze prvních devatenáct stránek. Ale slibuji, že se k činnosti vrátím, jen co si trochu zavysávám, nakoupím, navařím  a jinak zajistím rodinu.
Fotky jsem šoupnul sem na rajče.


Je to docela sranda se na to koukat po tolika, letech, je to poplatné pionýrské době, chaos v datech, progresivní malířské metody za pomocí pravítka, jak jinak ostatně taky chcete kreslit paneláky že. Ale je to fajn, bylo nám o něco méně let, dětsky upřímní a naivní a chtěli jsme něco dělat. A ve své podstatě myslím, že z nás i něco slušného vyrostlo.
Já osobně si počátky moc nepamatuji, protože jsem v té době chodil do turisťáku na Leninku, ale kamarády z té doby samozřejmě znám a pamatuji.
Vzhledem k tomu, že některé události mohou být pro řadu z nás osobní, usoudil jsem, že není úplně vhodné aby se to toulalo veřejně na netu, proto jsem přístup zahesloval. Heslo pošlu zájemcům, kteří Odvahou prošli samozřejmě pošlu a je na každém z nás, jak je bude dále šířit.
Takže zájemci pište petrik.subert@gmail.com.