31. 3. 2013

Rozlité pivo II.

Přestože předpovědi účasti nebyly nikterak valné výsledek byl nad očekávání. Pochvalu před nastoupenou jednotkou zaslouží Špunt, který přitáhnu celou tlupu lidí a to zejména rodinu Fábíků a svojí kamarádku Anetu, která hraje fotbal a uběhla maraton, takže jsme tam měli kromě Tenisky i Maratonku a ze cvičební obuvi nám chyběla snad již jen nějaká Jarmilka. Výtečnou vlastností Anety je, že nutí Špunta běhat, pravda ale je, že za tak hezkou holkou to běhá samo. 

Musím říct, že oproti poslednímu setkání jsme se projevovali více aktivně a to zejména prostření Faboš řečený Adam se ukázal jako nesmírně talentovaný bubeník. Dále pak velmi dobrou práci s kytarou předváděl Krtek, který byl ještě stále natěšen ze čtvrtka, kde svým luzným zjevem zaujal hezké basketbalistky a rozhodl se neponechat nic náhodě a intenzivně se věnoval i luznému zpěvu.
Výraznou posilou byl i tandem "švýcarů" Hanz Urbánek a Ježek, kterým přechod z švýcarského vzduchu do čisté Ostravy nečinil žádný problém, takže ty kecy o čerstvém alpském vzduchu můžeme považovat jen za marketingové řečičky cestovních kanceláří, bo to tu máme stejné. Jako správný sklerotik, jsem ponechal doma foťák a tak jsem fotil jen na telefon, takže nic moc.
Myslím, že to bylo lepší jak posledně, byť jsem byl trochu hlasově indisponován. Trochu více jak obvykle. Naštěstí s tím jsem si nikdy hlavu moc nelámal a jako vždy i tentokrát zpíval s chutí. Koza slíbil, že pošle zpěvník Rozlitého piva, takže jen co donde ho zveřejním.