12. 8. 2013

Pozor - mimořádka

Nejen vysokými teplotami se vyznačuje léto roku 2013. Možno jsou to ale právě ony, které nás nutí organizovat jednu schůzi zkrášlovacího spolku za druhou. Nejhorší je, že vždycky někdo s něčím přijde a já pak lítám. Stačilo nadhodit, že by nebyl špatný volejbálek a Keboši s Anetou se toho chytli a hned další, dokonce i Koza z pod sopky by občas dojel. Akční Milča operativně zorganizovala družbu s jejich kroužkem skupinové cyklistiky. Super. S Ježkem jsme pořešili spoustu věcí.
Nebo třeba dneska, jen jsem zavolal Jurovi, jak to s ním vypadá v neděli a na sraz a už se ptal, zda nebude ve středu schůze. No copak jsem mu to mohl odmítnout, zrovna jemu, otci zakladateli??? No uznejte, to bych se styděl. Sám jsem zvědav z čím přijde. Takže abych nezdržoval. Ve středu 14.8. v 19 hodin v Zahradě a hlavně nezapomeňte na nedělní squash.
Ale vážně, je to fajn a jsem rád, že to není jen pivo, jak by to mohlo z venku vypadat, myslím, že jsme udělali spoustu práce a připravili dost věcí. Zkouška ohněm nastane v září, kdy se nás září zeptá co jsme dělali v létě.
Takže v tu středu a neděli si prosím kalendáříky udělejte čas a řekněte svým páníčkům kam mají dojít.