23. 8. 2013

Pravidelné aktivity v školním roce 2013-14

Prázdniny k radosti všech učitelů a učitelek pomalu končí a oni se konečně mohou opět s plnou vervou vrhnout na své poslání. Nezávidím jim a svým způsobem je obdivuji. Pracovat za žertovné, to musí mít člověk svoji práci opravdu rád. Tak jim přeji pevné nervy.
Ale k věci v letošním roce jsme odvážně spustili tři pravidelné projekty, takže neuškodí si to shrnou a řící si jak se věci mají.První aktivitou, do které chceme hodně investovat je Sport pro radost, kde chceme doplnit naše řady dětmi z prvního stupně základních škol a dát jim základy sportovní přípravy, tak aby si vytvořily dobré předpoklady pro budoucí specializaci, nebo se prostě jen tak naučili lépe běhat, házet či chodit po horách. Tato akce bude probíhat dvakrát týdně a začínáme atletikou a míčovými hrami. Tréninky jsou v pondělí od 16 do 17:30 a ve čtvrtek od 17:30 do 19.
Druhou věcí je Voliš, kde chceme opětovně přitáhnout k pohybu již školou nepovinné. Koná se v pondělky od 17:30 do 19.
No a poslední akci je Basket jen tak, který se koná ve středu od 18 do 19:30 a je určen pro –náctileté děvčata. Myslím, že jich dost v tomto věku končí a určitě jim neuškodí si zajít jednou týdně zahrát. Jen tak pro radost, trochu se proběhnou nikomu neuškodí.
Vše se koná v Ostravě-Porubě na ZŠ Ivana Sekaniny, vchod z hřiště vedle dílen.


Tak se nestyďte a donděte nebo piště.