15. 8. 2013

Tak kdo vlastně donde

Jelikož se množí dotazy, kdo vlastně na sraz jede, tak trochu poodhalím a věřím, že to naláká spoustu další. Takže na srazu bude k vidění například celá plejáda sourozenců.
Pavla a Petr Kremerovi, který jede zejména skrz té dobré brazilské kávy. Plná sestava sourozenců Osykových v počtu tří kusů a jeden přítel. Mužská obdoba sester Havelkových.  A věřím, že dorazí Zrzek a Klíčenka. Bratří Večeřovi v plné palbě, připraveni propařit celou noc, zvlášť Šmudla. Oba Keboši s Špuntovou maratonkou Anetou. A přes mírné naléhání se objeví i modročervení, občas přecházející do zelena, známí vrhači - bratří Fialové.
Věříme, že další sourozenecký tandem vytvoří a Hurvajs Adam s Evou.
Dále stálice našich akcí Milča, Světlo, Rasken,  Belmondo a samozřejmě Krtek, který sebou bere zásobu provázků.
Rodina Sionkových nám nese špatnou zprávu, že Libor do Baníčku určitě nepřestoupí, ale pro nás je důležité, že ho uvidíme na srazu. Prosím nepřemlouvat!!! Co do počtu čtyř kusů se jim budou chtít vyrovnat Petr Fabík a Martin Mezera se svými rodinnými týmy a počty účastníků dává dohromady i Borůvka. O jeden kus méně početnou rodinu přivede Mravenec, na slušné mraveniště sice nic moc, ale nám ostatním to udělá určitě velkou radost. Za rodinný tým lze jistě považovat i Ditu s Dominem plus jedna či Gumiš plus jedna, zatím nepotvrzeno, ale já Blance věřím.
Z ryze samostatných jednotek se objeví Martin Halška, Teniska, zřejmě Dobřík, a samozřejmě Koza, Jura a já.
Na ostatních se ještě intenzivně pracuje, například Hans Urbánek, pokud nebude ve Švýcarsku tak slíbil, že dojde. Posledně byla Louda, Líza a Pivec, zatím se neozývají – asi dovolená, stejně jako Renča Mullerová - Procházková. Svůj kalendářích s našim se intenzivně snaží sladit i Pijavka a věřím. že se přidá i Maja a Slůně.
Bohužel Rasken bude bez své Idy, která se omluvila stejně jako její a nejen její někdejší kamarádka Katka K. Omluvil se Šnek, který je na misi i Pastelka, Leona a pár dalších.

Na dalších ještě pracuji a budu rád pokud mi pomůžete.

Podrobnější informace o srazu najdete zde.