28. 9. 2013

Sport pro radost – první měsíc (skoro) za námi

Máme za sebou první necelý měsíc Sportu pro radost a myslím, že jsme se trefili do zájmu dětí a rodičů. Přestože jsme nedělali žádný nějak masivní nábor tak se během prvního necelého měsíce se v tělocvičně objevilo přes 20 dětí a vykrystalizovalo jádro asi dvanácti dětí, které budou chodit. Děti jsou hodně šikovné a udržet jejich zájem je celkem náročné. Rodič vypadají spokojeně, což je docela důležité a myslím, že se nám podařilo získat jejich důvěru, což je pro takovou činnost nezbytné.
S pomocí Tyčky, jsme dopravili do nářaďovny skříň, takže odpadne pobíhání s igelitkami s míči a doplníme sportovní vybavení, na což se celkem těším. Zatím občas používáme basketbalové míče od našich kamarádů s NHčka, ale teď naši výbavu trochu rozšíříme a postupně doplníme.

Na pondělí 30. září připravíme nějaké soutěže a rozdáme první diplomy, takže přijďte v hojném počtu.

Ve čtvrtek 3. října v závislosti na počasí bychom se zapojili do akce SRPŠ či jak se to jmenuje, kteří dělají na školňáku táborák a zkusili bychom udělat nějako soutěže venku. Dáme včas vědět. Milča domlouvá Krtka s kytarou, takže věřím, že to bude fajn akce.

Pro ty, kterří by se chtěli přidat připomínáme, že pro radost sportujeme v pondělí od 16 do 17:30 a ve čtvrtek od 17:30 do 19:00. V případě zájmu nás konktakutje.