1. 9. 2013

Štramberk - inštrukce


Tak se již posledních pár dnů zbývá do akce a proto je potřeba si připomenout, pár věcí. Tou první je místo konání. Úplná adresa je:

Rekreační středisko u Kateřiny
Tamovice 408
742 66 Štramberk


Pozor na webových stránkách rekreačního střediska je uvedeno sídlo majitele, ne adresa samotného střediska, takže raději koukněte na mapu.

Spí se v chatkách po čtyřech a dvě po třech, ty budou pro rodinné gangy s malými dětmi, sociálky jsou slušné, nově opravené.
Stravování je zajištěno v rozsahu, který jste si ho objednali, a krmě vychází z loňska, kdy nám moc chutnalo. Posuďte sami:
Pátek             večeře:           přírodní vepřový plátek, brambory, zel. salát
Sobota           snídaně:        3 rohlíky, máslo, džem, paštika, rajče, čaj
                        oběd:              polévka s kapáním, svíčková na smetaně, knedlík
                        večeře:           pečené kuřecí stehno, rýže zel. salát
Neděle           snídaně:        2ks chléb s šunk. salámem a plátkovým sýrem, rajče, čaj
oběd:              polévka frankfurtská, smaž. kuřecí řízek, bramborová kaše, zel., salát

Mimo toto oficiální stravování, budou k dispozici špekáčky, chleba (sponzorský dar od Soptíka) a hořčice a to v míře dostatečné. Uvažuji, že bych sortiment doplnil i farmářskými klobáskami, což je výtečný výrobek, na rychlé grilování zcela ideální, jen je cenové poněkud dražší.
K pití bude pivo Radegast, vezměte si sebou vlastní sklo, mám nějaké kelímky, ale to není asi optimální. Co se týká nealka, tak vezmu nějaké minerálky, půl na půl slazené a neslazené, takže by měly být k dispozici. Víno event. destiláty nezajišťujeme.
Bude k dispozici varná konvice a čaj, kafe a cukr vezmu. V areálu fungoval i bufet.

Připomínám, že vše nad rámec snídaní, obědu a večeří není v ceně a každý si platí, co vypije a sní. Ceny mírné.

Počasí jsem objednal výtečné, ale znáte to, na ty je vždy nejmenší spoleh. Protože předpověď říká, že by od pátku do neděle mělo býti slunečno s denními teplotami 22 a nočními 11 stupňů, mělo by být fajn. Pijavka měla docela dobrý nápad, že bychom mohli mít oheň po oba večery. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet, ale určitě ho vykonáme tentokrát v pátek. Doufám proto, že dorazíte co nejdříve. Já tam budu již od zhruba 14 hodin, takže jste vítání.

Po dohodě s Kozou nechá letos basu doma a bere jen kytaru, Myslím, že to bude stačit. Hudebníci si berou své nástroje.

Teď seznam účastníků, aktuální stav:
Zaplaceno: Ježek s Pavlou, Světlo, Milča, Oskar, Špunt, Frušta, Belmondo, Koza, Teniska, Dita s dcerou, Sestřenice s rodinou, Rasken, Martin Halška, Vesoš, Slunko s přítelem, já
Potvrzení účast: Jura, Tyčka. Soptík s rodinou, Džudžo s bratrem, Verča Dobřanská, Pijavka s manželem, Gumiš s dcerou, bratří Fialové
Silně zvažují (jako obvykle): Dobřík, Pinďa rodinou, Krtek, Rošťák, Hurvajz, Radek Jedinák, Aneta

Takže myslím výtečná sestava. Uzávěrka je v úterý. Pokud byste ještě někoho sehnali dejte vědět.