20. 10. 2013

Krtek měl pravdu

Když jsme před nedávnem seděli a bavili se o tom co vše bychom chtěli páchat, dospěli jsme k názoru, že se chceme věnovat tak trochu sobě a taky, že bychom rádi dali dohromady nějaké děti, které nebaví sedět doma, protože stále vzpomínáme na to, že když jsme byli dětmi bylo to fajn a že bychom těm dnešním dětem to měli tak trochu taky umožnit. Myslím, že se nám to podařilo a pár šikovných dětí se nám dvakrát týdně prohání v tělocvičně. Jsou šikovné a věřím, že je to baví tak jako to baví mne a jako to bavilo Anetu, když za mne zaskakovala.
Aby je to bavilo více chtěl bych pro ně připravit nějaké další soutěže a hry. Protože hodně pracujeme s míčem, chci zapojit do přípravy náčiní zvané tenisák. Dá se s tím napáchat spousta zábavy a vylomenin, které jsou dobrou průpravou pro další sportovní vyžití. Proto jsem se rozhodl, že některé cvičení bych dal na internet. Sem. No a protože sem tím pádem budou chodit menší děti, rád bych jim usnadnil orientaci a nenutil je prodírat se informacemi o tom, kde se všude zrovna zpívá a rozlívá pivo. 
On na to už upozorňoval Krtek, že to je tady trochu nepřehledné a děti a rodiče mohou mít problém s orientací. Protože, jak věřím, bude jednou docent, tak měl pravdu a protože se obávám, že já už docentem nikdy nebudu a protože mi nedělá problém přijímat cizí názory pokud mají hlavu a patu, tak jeho názor přijímám a naše dospělácké věci přesunu na Bodre noviny.
Tam bychom si komentovali co jsme spáchali a co páchat hodláme a tady to prostě necháme mladým. Pokud se budou chtít oni či jejich rodiče podívat co pácháme klidně mohou, neděláme žádné nepravosti a nepřecházíme proto do ilegality, ale i přesto, že obě části Bodrého ostravaka - stará i mladá, k sobě patří a doplňují se a věřím, že se budou doplňovat ještě více, má Krtek pravdu - v této chvíli je potřeba to tady zpřehlednit směrem k mládeži.
Protože nemám čas na to sednou a dva dny to přehazovat sem a tam, tak ponechám oba bodre blogy  - ostravaka i noviny se svou historií a plynule přehodím výhybku. Větší čáry s tím provedu pokud zbude čas, ale momentálně považuji za užitečnější pomoct udělat web Šmudlovi, protože je to šikovný pracant a potřebuje trochu reklamy nebo zajít na bazén a trochu se hýbnout.
Takže Bodré noviny jsou zde a taky trochu tady, tak neváhejte a čtěte. Původně tam měly být i další věci, tak uvidíme jak se to vyvrbí.