7. 12. 2013

Silvestr načisto

Jak jsem již psal, kamarádi z Rozlitého piva se rozhodli odtajnit své oslavné rituály, kterými se loučí s rokem starým a vítají rok nový. Proto mi přišel od Kozy mail následujícího znění:

Vážení přátelé, kamarádi.
Jsme ještě mladí na to, abychom seděli na závěr roku doma, na takové věci máme dost času v důchodu. Rozlité pivo společně s majiteli domovské restaurace CREDO se domluvilo, že letošní Silvestr strávíme společně v těchto prostorách. Jelikož se ale jedná o poměrně velkou provozovnu, bylo dohodnuto, že budeme uzavřená společnost, na kterou pozveme i své kamarády, přátele, partnery, případně i „naše“ děti - pokud budou mít zájem. Všichni budou mít vstup na oslavy zcela zdarma a navíc si mohou přinést i vlastní občerstvení (chlebíčky, jednohubky, chipsy,…). K dispozici pak bude barový pult s obsluhou a možnost objednání si i teplé večeře (do 20.00 hodin).


Fungovat to bude následovně:
- ve velkém salónku bude reprodukovaná hudba (diskotéka 80 a 90 – některé „naše děti“ se totiž osvědčily i jako DJové) s případnými hrami a soutěžemi
- v malém salónku si můžete zabékat s Rozlitým pivem
- plac s barem bude pro drbárnu a silvestrovské veselí

Jelikož je ale kapacita restaurace omezena, prosíme o závazné přihlášky s počty rodinných účastníků do 16. 12. 2013 (např. 2dosp.+4děti ).


S pozdravem Vaše Rozlité pivo + Koza

Myslím, že dalším slov netřeba, tak se hlaste.