27. 12. 2013

Vánoční pochod se vydařil

Máme za sebou předposlední akci letošního roku a to akci nejtradičnější, skoro bych řekl, že tak tradiční, že nikdo neví, který ročník to vlastně byl. Ale to nevadí.
Díky téměř jarnímu počasí, se na pochod vydalo více než 40 účastníků, kteří příjemným tempem různými cestami dopochodovali do Hotelíku na Zátiší, kde se konala sedací část akce. Seděli jsme opravdu poctivě, takže restaurace praskala ve švech. Myslím, že vynaložené úsilí účastníků velmi dobře ilustruje přiložená fotka, na které je jasně vidět, že pokud něco děláme tak vždy poctivě.
Jako doprovodný program byla zvolena ochutnávka domácích pálenek, která se rovněž velice vydařila, avšak ke škodě všech zúčastněných jsme pozapomněli vyhlásit vítěze. Ve zcela vlastní kategorii  startoval i Radek s produktem likérky Drak, kterou bezkonkurenčně vyhrál.
V rámci metodické části, jsme zcela samozvaně s Kozou a Jurou rozhodli, že květnovou akci uděláme někde v bližším okolí nežli na Šidlákově. Jako termín se rýsuje druh květnový prodloužená víkend. Na přípravě akce jsme začali intenzivně pracovat a budeme o její přípravě průběžně informovat.
Poslední akcí letošního roku je Silvestr s Rozlitým pivem, který se koná v restaurace Credo. Takže kdo si zazpívat, zatančit, či jen tak pokecat je zván.