9. 3. 2014

Rozlité víno - aktualizováno

Při plánování májového výletu Jura prohlásil, že by preferoval jezdit spíše na místa, kde ještě nebyl než dojíždět na stále stejná místa. Má to svojí logiku, je fajn poznávat nová místa, ale jsem přesvědčen, že i návštěva známých míst a osvěžení vzpomínek nemusím být úplně od věci, stejně jako chuť setkat se s kamarády. Organizační zajištění každé z takových akcí chce své a někdy je to úsilí skutečně nemalé, každý máme své vlastní žití a i když chceme tak se mnohdy rozhodujeme na poslední chvíli, takže dát to do kupy chce své. Proto, alespoň pokud většina organizačních záležitostí bude na mne, budou akce kombinací nového i odzkoušeného.

V každém případě jsem o Jirkových slovech přemýšlel, protože jeho názory respektuji, velice často sdílím a přijímám. Obdobně jsem postupoval i v tomto případě. Vzal jsem si jeho slova k srdci a myslím, že se mi poměrně dobře podařilo skloubit nové s vyzkoušeným v jedno. Jistě již většina z nás vyzkoušela ve svém životě, jak se žije na Jižní Moravě a absolvovala návštěvu nějakého toho vinného sklípku. To je to odzkoušené a osvědčené, nové na tom je to, že jsme takovou akci nikdy neabsolvovali společně, což je škoda a je potřeba to napravit.
Provedl jsem rekognoskaci termínů a jako zkušený diktátor, který ví, že přílišná demokracie v podstatě škodí, jsem určit termín 12. dubna. Sklípek domluvil Ježek a jedeme do Velkých Bílovic. Hromadnou dopravou, aby nás to nesvádělo k porušování.

Proto bych potřeboval nahlásit počty do 20. března. Takže mailujte