15. 4. 2014

Výprava do Sluneční zátoky

Tiskové oddělení Bodreho ostravaka ještě ani nestačilo zpracovat rozsáhlé zpravodajství z etnografického výletu na Jižní Moravu, který se opravdu vydařil a naše produkce ve složení Milča a já již nás žene vstříc novým dálkám a dobrodružstvím. Je to správně protože není nic horšího nežli zahálka.
Tentokrát padla volba na Bobří řeku, kterou domorodci nazývají Sázavou, ale my ostatní víme své. I to, že není na této řece slavnějšího místa nežli Sluneční zátoka.
Ubytování budeme sice kousek vedle, ale v příjemně docházkové vzdálenosti. Našim útočištěm bude Chalupa na pile v nedalekém Pavlově, což je součást Ledče nad Sázavou. Ceny jsou mírné a začíná se nám to hezky plnit. Očekáváme účast Jury, Kozy, bratří Havelkových, Šneka s rodinou, Sestřenice, dále externisté Puštík a Iveta. Takže neváhejte a hlaste se na e-mail. Ceny jsou mírné, ještě vyjednáváme o ceně a počtu ubytovaných. Takže potřebujeme co nejpřesnější počty a to do velikonoční neděle. Vlastní výlet se koná od 8. do 11. května.
Cena za ubytování je 170 na osobu a noc. Takže si to hezky spočítejte a uhraďte spočítanou částku na účet 2100449357/2010 a jako variabilní symbol 1402, do poznámky svoje jméno.