19. 6. 2014

Vysvědčení se blíží

A to mílovými kroky. Na Sekanince dokonce s předstihem, neb škola se bude mírně rekonstruovat, což je určitě dobře. Sice nás to stálo nějaký ten volejbálek a trénink ale našlo jsme si náhradu, takže díky příznivému počasí bojujeme se svými těly venku a v pondělí na cvičné stěně u Krtka.
Konec roku je čas rekapitulace a proto jsme rádi uvítali pozvání Milušky správkyně Jaruščiny chaty k pozvání na Jaruščinu chatu. Jaruška si bohužel bude užívat v Londýně mlhu, takže se naší trachtace nezúčastní, což nás mrzí. Slibujeme jí, že na ní budeme pilně vzpomínat a chatu nezdemolujeme a co zdemolujeme tak zajisté opraví její věrná šafářka. Třeba i s dopomocí.

Akce, na kterou je nahlášen plný tuce výhradně dospělých účastníků započne v sobotu 21. a konči v neděli. Protože jsme velicí, tak nic dramatického se konat nebude a každý si doveze jídlo a pití dle vlasní potřeby, nálady a chutě. Jedinou vyjímku, tvoří poživatiny sloužící k potěšení kamarádu jako jsou lahodné čaje, domácí pálenky, výtečné kousky masa, chutné buchtičky a podobné laskominy, o které se chcete s kamarády podělit. Není potřeba si dělat žádné násilí, Pokud někomu stačí tři vejce tak si prostě vezme tři vejce.
Na veliké vyvařování to nebude, k dispozici bude především gril, takže vše by mělo být ukuchtitelné na tomto v Čechách zlidovělém kuchařském náčiní. 
Drobné problémy mohou nastat s parkováním, neb chata je obklopena jednak jinými chatami a jednak přírodou. Proto by bylo dobré se domluvit a dojezdy a odjezdy koordinovat. Skupina Koza, Rasken a babička pojedou v sobotu večer. Pro ostatní navrhuji odjezd v sobotu v 9 hodin od Duhy, kde se seřadíme a přeuspořádáme. Piště své požadavky na naložení cestou na e-mail. 
Na spaní si vemte spací sáčky, postelí je dostatek, ale nebudeme šafářce přidávat práci s povlékáním, odpovlákáním, praním, sušením, žehlením a podobnýma činnostmi, které sice jako každá žena miluje a ráda vykonává, ale z našeho mužského světa je vnímáme jako zbytečné. A polštářek pro větší pohodlí.
Nebudu zde veřejně prezentovat, kde se Jaruščina chata nachází, takžeč kdo to potřebuje vědět, tak ať mi napíše, pošlu mu souřadnice a může vyrazit.
Seznam účastníků je následující - Miluška, Světlo, Koza, Rasken, Babička, Dita, Tyčka, Ježek, Belmondo, Šmudla, Puštík a já. Pokud se chce někdo připojit, tak pište.
A nezapomeňte sportovní strůj, flákat se nebudeme.