17. 8. 2014

Ohlédnutí za uplynulým školním rockem - startujeme


Původně jsem chtěl napsat, že je to jednoduché - ohlédnutí nebude, protože jedeme dál. Ale usoudil jsem, že pár slov  by asi neuškodilo, ať víme  čem se máme zlepšit. 
Takže první ostrá sezona s pravidelnýma aktivitami měla své pro a proti a pro další sezonu se z nich poučíme. Bezva byli prcci, i když se to během roku trochu vytřídilo, tak s nimi byla legrace a myslím, že tam je pár opravdových osobností, se kterými stojí za to dále pracovat. Bohužel jsem se dostal do časového presu, zvláště co si Pavla zkaličila nohu a pondělky zůstaly většinou úplně na mne a bylo to někdy na doraz.
Asi už mám nejlepší roky taky za sebou a doby, kdy jsem z práce jel do zoologické zahrady vést přírodovědný kroužek, pak na trénink a to všechno hromadnou dopravou odvál zlý vítr z hor. Takže letos budeme sportovat pro radost v tělocvičně jen ve čtvrtek, roli asistenta převezme Roman, který je mladý a zdatný, takže bude větší sranda. 
Oproti loňsku se pokusíme více propojit s Krtkovými horolezci, kteří fungovali téměř izolovaně. Společně se sejít se nám povedlo  loni jen jednou, ale přece jen je u této disciplíny potřeba trochu větší kázně a vzájemné důvěry, takže si za to můžete sami. Jo a sezonu zahájíme výletem. Howgh.
Z dalších pravidelných aktivit se nám rozjel volejbal, kde jsme se mohutně zlepšovali až jsme dospěli do stavu, že jsme byli schopni, s mírnou nadsázkou, porazit skoro každého včetně sebe sama. Naštěstí jsme celkem objektivní a Tyčkovu vychvalování jsme nepodlehli. Kdo ví u koho se léčí. Naopak nezájem byl u basketu, kde jsme chtěli nabídnout bývalým hráčům a hráčkám mládežnického věku možnost si jen tak zahrát. Buď špatní propaganda nebo prostě nezájem, takže jsme to museli odpískat.Však oni se k tomu vrátí až jim bude takových čtyřicet.
První ročník Bodré squashové ligy vyhrál s převahou Rasken, který to měl jako lepší trénink. Protože se nám již hlásí noví hráči, tak pokračujeme ale pro letošek zvolíme jiný model, tak aby nám to nekolidovalo s tenisovou sezonou.
Samostatnou kapitolou byly výlety, které se opravdu povedly, takže myslím, že to letos trochu více zdokonalíme a rozvineme.
Chtěl bych poděkovat všem, které mi pomáhali a těším se na další rock. Takže zařaďte náš blog opět do svého zájmu, protože startujeme.