31. 8. 2014

Štramberk is coming - upřesnění


Rok se sešel s rokem a je na nás abychom ho napodobili a sešli se taky. Přestože jsme uvažovali o změně destinace, nakonec jsme si řekli, že přátelské prostředí rekreačního střediska u Kateřiny ve Štramberku je moc fajn a že ještě letos to tam provedeme. Přece jen , kde bychom našli takovou skvělou a zastřešenou terasu. Pár tipu na příští rok už máme, ale letos to necháme tam. Sraz se koná  od 5. do 7. září a zájemci pište a posílejte přihlášky na můj email.

Akce je i pro manželé, manželky, milence a milenky, děti, eventuálně vnoučata a samozřejmě jak už jste si všimli loni i sympatizanty, kteří se k nám v posledních letech tak nějak nabalili, protože naše přitažlivost je velká.
Jídelníček, pokyny pro platbu a pod doplním průběžně, takže sledujte článek a pište. Nějak mi ten čas utekl, aniž bych se nadál a je to coby dup.
Pro ty, kteří si to nepamatují nebo tam ještě nebylo. Jedná se o skutečný pionýrský tábor s chatkami pro čtyři, jídlo vaří kuchařky, párky si opékáme sami stejně jako pivo si čepujeme sami. Zpíváme, hrajeme hry a chodíme na výlety. Prostě super. Takže dojeďte.

Takže se nám to rýsuje a to tak, že skvěle. Vypadá to, že nás bude opět přes třicet a objevují se další staronováčci jako například Šoumen či v nové roli prvootce přijede Džudžínek. No uznejte, že to si nelze nechat ujít. K tomu se Koza zmocnil programu a kromě standardního hraní a pění, připravil Střelecký sedmiboj. Pálit se bude ze vzduchovky, luku, vrhat koulí či oštěpem, házet šipky no prostě čím se dá. Krtek si sebou bere provázky, takže se na místním vápenci budeme plazit a to kolmo. A jelikož Koza sehnal i pásmo, tak se bude ustanovovat novodobý rekord v hodu vejcem na dálku. Novodobý proto, že ten původní si už nikdo nepamatuje.
Novinkou je vetší výskyt dětí, což je fajn, alespoň bude sranda.
Co se týká plateb, tak to průběžně probíhá po mejlech. Jen doplňuji, že v chatkách je to i s povlečením, takže spacáky jen pro zvláště zimomřivé účastníky. Pivo, párky, kafe a čaj bude zajištěno jednotně, nezapomeňte si vzít kriglíky a hudební nástroje.

A rychlá zpráva - doplňuji jídelníček. Zvláště bych rád upozornil na nedělní oběd. Storno obědu je možné ještě dnes do 21 hodin.


Pátek 5. 9. 2014
Večeře: Pečené kuřecí stehno, rýže, zelný salát

Sobota 6. 9. 2014
Snídaně: 3 rohlíky, máslo, džem, šunkový salám, rajče, čaj
Oběd: polévka slepičí s těst., přírodní vepřový plátek, bramborový salát
Večeře: Moravský vrabec, knedlík, zelí

Neděle 7. 9. 2014
Snídaně: 3ks chléb s masovou pomazánka, rajče, čaj

Oběd: polévka gulášová, slepice na paprice, těstoviny