6. 12. 2014

Po roce

Vánoce přicházejí, šťastné a veselé, pěje se v písni. Proč ne. Sice budu radši, když bude šťastný a veselý každý den, ale ne vždy se to podaří, takže určitě nemá cenu si kazit navíc svátky. Vždyť jen kolik radosti uděláme našim supermarketům, e-shopům a dalším. I když jsme se v Bodrém Ostravákovi snažili o vytvářená radost po celý rok, ne vždy se nám to povedlo, takže se to budeme snažit dohnat na poslední chvíli. Vždyť již samotné shopování je přece radost.
A pokud v něm budete tak zkuste obětovat pár korun na malý dárek, který doma můžete třeba dotvořit, čímž zvýšíte jeho hodnotu, hezky ho zabalte a přiberte sebou na vánoční besídku BO, který se bude konat v pondělí 15. 12. od 19:15 v Zahradě. Zde dárky jako každoročně shromáždíme, vylosujeme a rozdáme si. Jakákoliv blbost je vítána, originalita a vtip má větší cenu než prachy.

Myslím, že gulášek se loni osvědčil, takže bych do něho z úcty k tradici šel i letos. Abychom to logisticky nezvorali, budu po Vás potřebovat počty. Takže všechny členy prosím o nahlášení účasti na mejla nebo na facebůku. A neváhejte Santa už jede.