4. 2. 2015

Schůze zkrášlovacího spolku

Měla pravdu Emílie jedna Juřicová. Lepší bylo když byly schůze zkrášlovacího spolku jednou měsíčně. Došlo více nevolejbalistů a nevolejbalistek a méně se rozebíraly chybné smeče a nahrávky. Jen co dopíšu tento příspěvek posypu si hlavu popelem a jdu se stydět do kouta.
Máme před sebou další rok, naplánováno je spousta akcí, ale informovanost a vzájemná spolupráce pokulhává. Je třeba si rázně říci dost.
Konec flákání. V pondělí 16.2. v 19 hodin bude z Zahradě schůze zkrášlovacího spolku, a od teď každé třetí pondělí v měsíci. Předpokládáme hojnou účast.
Hlavním tématem je obnova oddílové kapely, který se vylíhnou v Kozově hlavě po veleúspěšných Zpívánkách, kde jsme znovu objevili řadu skrytých talentů. Koza jde za svým snem tak daleko, že  v tuto chvíli již stěhuje své hudební nástroje z Creda k sobě domu a začíná bourat příčky mezi pokoji, aby vytvořil ve svém domě důstojné podmínky pro zkoušení s následnou přestavbou na nahrávací studium. Je tak přesvědčen o úspěchu, že mne požádal, abych zjistil kolik by stálo přejmenování ulice Na úbočí na Abbey Road.
Budeme ho muset trochu krotit. 
Další témata jsou ryze materialistická - zabijačka, sklípek, výlety ...
Tak donděte. Koza bude mít připravenou asi dvacetiminutovou prezentaci svého projektu, včetně harmonogramu. Nic velkého jen základní body - první zkouška, první vlastní píseň, první videoklip, první vydělaný milion, první Zlatý slavík atd.