14. 5. 2015

Vstávat a cvičit?

Na vše máme sluníčková řešení. Foto: Puštík
Myslím, že jsem to vymyslel. Co? No přece aby naše republika neztratila tvář tváří v tvář imigrační politice EU. Pořad se počítají kvóty a říká se, kolik jich má která země přijmout atd. Je mi upřímně líto, určitě to není žádný med a nechat v tom vyrůstat děti a ženy je nehumánní, chlapy samozřejmě taky. To by mi kluci v hospodě dali. 

Myslím, že řešení počítá s řadou variant a každá je vskutku sluníčková, takže nebudu podezírán z jakýchkoliv nekalých praktik či úmyslů.

Ale pojďme k věci. 

Rejpalové pořád říkají, že zbídačelí sirotci k nám neimigrují, jen samí zdatní muži. Nevěřím tomu a každý seriózní a investigativní novinář si jistě může během půlhodinky obtelefonovat imigrační náčelníky všech zemí spojte se, zda by mu mohli poskytnout patřičné informace o tom, kdo nám to sem do Evropské unie a přilehlého okolí sem vlastně přivesloval. 

Jistě mu rádi odpoví. Asi něco ve smyslu – Milý pane Johne Komárku, v letošním roce k nám doimigrovalo X imigrantů z toho tolik procent žen ve věku od do, dále tolik a tolik procent mužů atd. Pokud takové informace nejsou, pak může volat po nápravě, získat grant a nabídnou třeba využití nějakého oblíbeného systému s nějakou oblíbenou kartou, myslím, že v tom jsme fakt dobří a minimálně dvě se nám opravdu povedly.

Pokud investigativec informace získá, může je hravě posčítat například na lístku nějaké pražské lumpenkavárny, ať se tam taky občas dělá něco pořádného a užitečného ať má i pan prezident občas radost. Navíc mu jistě vyjde, že je vše v pořádku a imigranti k nám jezdí genderově vyváženě. Pokud ne, pak může oslovit nějaký správný ženský spolek, získat grant a nechat dámy ať to dají do pořádku. Nevyváženost zrovna tady? Hanba.

Ale ani pokud by to vyšlo špatně a roztřásly by se mu kolena ze skutečnosti, že se jezdí samí zdatní junáci, není potřeba házet gripen do žita. Stačí naběhnout na ministerstvo obrany a domluvit se s nimi a panem ministrem, zda by se připravované fyzické testy našich branců nedaly použít i na imigranty a imigrantky. Jistě by se na to dal sehnat nějaký grant a byli bychom slavní, což se dycinky šikne každému ministrovi a jeho bur(e)šovi.

A protože jsem povahou optimista, tak věřím, že to dobře dopadne a prokáže se, že sem jezdí jen lazaři. Vrásky tak bude mít jen ministr zdravotnictví, kterému to přeji, protože jsem posledně v nemocnici, které do nedávna velel, čekal pěkně dlouho. Tak to má za to.

No a co dělat pokud by se prokázalo, že sem skutečně imigrují tlupy potencionálních zabijáků? Pak se podívejte večer na hokej. Inspiraci nám může poskytnout Bob a Bobek a jejich populární hláška:- "Vstávat a cvičit". A pokud se vám na jazyk dere otázka – A proč? Tak ještě před cvičením přestaňte hulit tu dobrou afgánskou trávu.


Váš El Petro