7. 6. 2015

Basketbal jen tak

Stále častěji se na mne obrací mladí bývalí hráči, hráčky či jejich rodiče, že se jim po basketbalu stýská a že by se k tomu rádi vrátili a jen tak si ho zašli zase zahrát. Zatímco pro dospělé je nabídka různých spolků na hraní jen tak celkem pestrá, pro mládežníky do 18 let takových možností moc neexistuje. No a protože sportování pro radost, je  naše základní krédo, rozhodli jsme se přijít v příštím roce s nabídkou možnosti zahrát si basketbal jen tak.

Naše nabídka je určena pro chlapce a dívky od 14 do 18 let. Akce by se konala od září, pravděpodobně jednou týdně v Ostravě-Porubě, uvidíme podle zájmu a trénink by byl především hrací, s tím, že bychom věnovali určitou část i rozvoji některých dovednosti. 
Soutěžní utkání bychom nehráli, alespoň ne v klasickém basketbalu, uvažujeme ale možnosti „specializace“ na trojkový basketball. Opět uvidíme podle zájmu a našich možností.
Zase nějak úplně free by to nebylo, podmínkou je kázeň a pořádek. Takže kdo by chtěl jen dělat binec a machrovat tak ať zůstane raději doma.

Pokud by vás tato možností zaujala tak pište na bodry.ostravak@gmail.com. Pro jistotu upřesním  - pokud máte opravdu zájem tak pište. Není to o tom, že si počkáte do září a pak se půjdete podívat. Musíme vyhodnotit a ověřit skutečný  zájem a uvidíme jak dál. Pokud je vám o trochu více než 18 let a měli byste zájem tak se ozvěte taky. Ale skutečně jen o trochu.

Aby to mělo nějaký smysl, tak uzávěrka průzkume, tj doby do kdy můžete mailovat je 20.6. Pak bychom provedli druhé kolo a si nějakou koordinační schůzku.