17. 6. 2015

Kapela co (prý) nemá žádné hity

Myslím, že jedním z hitů kapel by mohla být Žalmanova Na rozloučenou. Vypadá to totiž, že se začíná blýskat na časy a po více než čtyřech měsících lelkování a rozpačitého přešlapávání na místě, i když myslím, že valná většina ani nepřešlapovala, se podařilo domluvit termín první, i když říkejme raději nulté, zkoušky obnovené oddílové kapely. Původní sestava se samozřejmě trochu mění, protože někteří prostě odpadli, ale na druhou stranu naši věcně šmejdící lovci talentů měli jako vždy neskutečný čuch a tým skvěle doplnili.

Novou sestavu pod vedením starého kapel majstra Kozy, můžete podpořit 25.6 v malém salónku restaurace Credo v Zábřehu. Nájezd proběhne v dvou vlnách. Cca v 16:30 se dostaví ladiči, aby sladili své nástroje a v těsném závěsu pijani. Tím vznikne významně kompaktní tým ladičů pian, který svými výrobky podpoří Likérka Drak.

Hudci mají za úkol si připravit písně, které zahrnou do repertoáru, a to včetně metodických pomůcek, jako jsou slova či akordy. Takže si myslím, že akce se vydaří. Netradiční termín ve čtvrtek byl vybrán z ohledem na začínající chatařskou, chalupářskou, parašutistickou, lezeckou a další sezonu. Takže bych požádal ty, co nemají žádné koníčky, ať nebrblají a raději dondou. 

Děti a mládež povoleny.

Jen pro pořádek dodávám, že tohle jsme vymysleli v pondělí a všichni přítomní souhlasili. Jen pro pořádek dodávám, že ještě byly schválený tyto další akce:

4. - 6. září tradiční sraz ve Štramberku, o kterém už jsme psali zde.
7. září startuje volejbal
16. - 18. října taky tradičně obsadíme základnu
31. října zabijeme prasátko. My ne, ale řezník. 

Takže nešetřete své kalendáříky a pište a přehazujte termíny seč můžete.
Další zkoušky kapely budou upřesněny, stejně jako další akce, typu grilovačky, bembajzů a pod.

A ještě Na rozloučenou.