7. 8. 2015

pohodlne.info


I přes urputná vedra intenzivně pracujeme. Rozbili jsme na atomy naše řešení pro vedení evidence členské základny pro golfové kluby – přece jen mají poměrně složitý systém veškerých poplatků, některé věci zjednodušili a z těchto atomů postavili první molekulu informačního systému pro evidenci členské základny, různých plateb a dalších věcí, bez kterých se neobejde žádný slušný spolek, či jiná organizace provozující zájmovou činnost. Systém jsme pojmenovali celkem jednoduše pohodlne.info a je k vyzkoušení na stejnojmenné webové stránce. Mimo praktických věcí se snažíme, aby systém řešil i legislativní záležitosti, se kterými se ne všude ví rady.

Včera jsme to lehce promrskli s Tomášem Martiníkem, jehož Basket Ostrava je typickým zákazníkem našeho řešení a potvrdili si, že jsme se trefili, což náš těší ale nepřekvapuje, protože se v tomto prostředí již pár let pohybujeme a víme co je potřeba řešit. 
Pro své kamarády, kteří se různě spolkují jsme připravili demo verzi, kde si můžete vesele hrát a zkoušet. Některé funkce jako je například docházka nebo přístup člena budou k dispozici od září, ale nic vám nebrání začít si již nyní dělat pořádek ve svých datech. Myslím, že všem bodne, když bude mít pořádek v penězích a pokrytou evidenci členů v mezích zákona. Podnětné připomínky vítám. Takže šup na pohodlne.info.