9. 9. 2015

Beerfest

O víkendu proběhne naše první klubovní akce na Kozím hradu. Ne že by se jednalo o první akci na tomto místě, ale jedná se o první akci po anexi tohoto objektu, kterým byl Kozí hrad prohlášen za klubovnu. Takže očekáváme hojnou účast.
No a protože je to nová věc tak je potřeba si říct některé pravidla. 
Začneme těmi obecnými.

Klubovní akce se konají jednou měsíčně a jsou tématicky zaměřené. Jejich seznam najdete v plánu činnosti.

Akce je vetšinou dvoudenní víkendovka. Lze přespat na karimatkách a karitaťkách, záleží na orientaci. Problémem je vodné a stočné. Septik díky přilehlému rybníku nemá trativod a tak se musí vyvážet a to něco stojí. Proto bude zřízeno klubovní prasátko, do kterého každý kadič a mýč přispěje podle svého uvážení na pokrytí nákladů na hovnocuc.

Tolik obecně. A vzhůru na Beerfest.

Nástup na akci je libovolný a to v sobotu. Dorazit je možno od dopoledních hodin. Fakt jak kdo chce a jak může. Pokud dorazíte na oběd, předpokládá se, že si oběd donesete. 

Hlavní merenda je odpoledne a má několik vrcholů. Tím menším, je zkouška kapely co nemá žádné hity a které začíná od 14 hodin a končí v 18 hodin. Pak zřejmě bude následovat vrchol, který je obestřen tajemstvím i pro mne a který připravují v utajení zahrádkáři Kersku. Jediné co vím je, že si máme obléct něco zeleného. Jsem zvědav.

Na večer byl původně plánován vlastní beerfest, nicméně chladné počasí z indiánského víkendu způsobilo, že nám jedna bečka piva zbyla, takže se bude konzumovat. Tímto vyhlašuji vítěze prvního ročníku a tím je Radegast. Blahopřejeme.

Aby konzumace vítězného piva za něco stále, donese každý účastník něco lahodných laskomin, které konzumaci podpoří. Vhodné jsou klobásky, masíčko či sýry. Nebráníme se však ani pečeným holubům, kaviáru, lanýžům a podobným dobrotám. Množství adekvátní. Spáči si přibalí něco na snídání atd. 

V neděli provedeme výstup na Emu. Takže je možnost i pro ostatní se přidat. Sraz na vrcholu v 10:10.

Žádné komentáře: