2. 9. 2015

Poslední pokyny na Štramberk

Takže den D nadchází a již v pátek se začneme oddávat jako každoročně nevšedním radovánkám. Bude nás okolo 35 plus návštěvníci. Takže bude veselo.

Co se mi nedaří zajisti je počasí. Včera jsem se sice naboural do počítačů Českého hydrometeorologického ústavu a podařilo se mi včera na chvíli odsunout déšť až na neděli, ale přišli na to a vrátili tam ten svůj hnůj. 

Takže se na to připravme. Doporučuji pláštěnky a do chatek přezůvky, ať si tam netaháte blátíčko. Taky noci budou chladné s tak je potřeba si vzít teplé prádlo. Povlečení a deka je v chatce, ale zejména tukové nedostatečně obaleným modelkám může býti chladno.

Pivo, párek a pohledné ženské jsou zajištěny, pro mládež kofola a jako ceny hafo gumídků, pro nejlepší z nás. Kelímky jen z plastiku, takže kryglíky sebou.

Program asi budeme lepit z variant suchá a mokrá. Vezmu projektor, abychom mohli mládeži pustit nějaké filmy, pastelky a pod taky. Pokud máte nějaké filmy, které by mohly být promítány dětem tak přiberte.

Indiáni a pod. Na četné žádosti jsem byl nucen zjemnit požadavky na účast bledých tváří na na naší akci. Budeme je letos tolerovat a na mučednický kůl zapomeneme, ale pouze v případě, že budou mít indiánské válečné malování jako ostatní

Pro pořádek připojuji jídelníček. Jako vždy bude krmě určitě skoro domácí a výtečná:

Pátek 4.9.
Večeře: moravský vrabec, knedlík, zelí

Sobota 5.9.
Snídaně: pečivo, máslo, džem, jogurt, čaj
Oběd: polévka gulášová, přírodní vepřový plátek, brambory, zeleninový salát
Večeře: pečené kuřecí stehno,rýže, okurek

Neděle 6.9.
Snídaně: chléb, máslo, šunkový salám, plátkový sýr, rajče, čaj
Oběd: polévka slepičí s nudlemi, svíčková na smetaně, knedlík

Můj záměr je být v pátek okolo 14 hodin na místě. Kdyby někdo dorazil dříve, tak holt bude muset počkat.


Žádné komentáře: