9. 11. 2015

To nám to uteklo

Trocha reklamy k tomu co vlastně dělám. Tak koukněte a šiřte dále.
Nevím jak vy, ale já mám dojem, že se to na mne valí ze všech stran. Těžce nestíhám a nevím kam dřív skočit. A nejhorší na tom je, že se nemám na co vymlouvat, protože je to všechno moje volba. Dokonce svobodná, protože mi nikdo na hlavu pistolí nemířil. Neberte to proto jako stěžování, ale jen jako konstatování stavu. Stěžování nemám rád, vadí mi. Za současnou situaci si mohu sám a sám jí musím vyřešit. A protože den má 24 hodin a noc, dá se toho stihnout celkem dost. Jen za posledních pár týdnu jsme toho stihli až až. 

Například zabít prase. 
Byli jsme v přesile, osm plus řezník, čuník neměl šanci. 
Ale musím říct, že prase je zvíře velmi chytré. Tak nějak asi tuší, že to s ním nedopadne dobře a tak celý svůj život se cpe a tloustne a plním své tělo nezdravým cholesterolem. Musí to být úžasná vůle, která ho donutí přijít ke korytu, žrát a mumlat si do omrzení - Jen si mne sežerte, víte jak jsem nezdravé.
Nejhorší na tom je, že má mezi námi lidmi kolaboranty. Říká se jim řezník. Jedná se o osoby velice podlé, protože z neskutečně nezdravého prasete jsou schopni vyrobit neskutečné laskominy, takže ani rozvinutá silná vůle vetšinou nedokáže zabránit konzumaci. 
Jsem si toho dobře vědom, ale stále podléhám. Ale mám řešení - opravdový výzkum. Není přece nic lepšího než věda. Vždy jsem to tušil, ale teprve o víkendu jsem si to plně uvědomil. Stačilo si přečíst článek o tom, že vědci zjistili, že neexistují čistě heterosexuální ženy. Pokud dokáží vědci vyzkoumat tohle, tak by pro ně neměl být problém prokázat pozitivní vliv bůčku na lidský organismus. 
Ale zpět k času. Do konce roku nás čeká ještě pár akcí. Pondělní volejbaly a návštěvy klubovny si ujít nenechám, trochu omezím Zpívanky, tam si organizaci plně převzal Koza a operativně svolal další trénink na tuto středu, konkrétně v 17 hodin v restauraci Crédo. Omezení je zcela praktické, pije se tam pivo a kolegové nástrojáři, ti co hrají na nějaké nástroje, nejsou ještě dostatečně secvičeni, aby dokázali eliminovat mé pěvecké nedostatky.
Do konce týdne ještě upravím plán akcí v Kalendářích. Snad. Přece jen se musím více věnovat práci. A pohodlne.info mi bere dost času. 

Žádné komentáře: