13. 12. 2015

Konec rocku 2015

Tak se nám opět blíží setkání dvou nerozličných přátel Silvestra a Nového roku. Vše se odívá do svátečního a každý se snaží být trochu jiný a lepší, minimálně jako Tornádo Lou. Tak se zkusím taky polepšit a lehce připomenu, co nás ještě letos čeká abychom nebyli překvapeni. že jsme se minuli a taky trochu naznačit, co bychom mohli spáchat v roce příštím.
Kromě dvou volišů -14.. a 21. se 21. koná Vánoční besídka. Návrhy na 14. prosince jsem musel zrušit, protože jdu 15. do špitálu na odběry a po vánočním večírku by to asi nebylo nic moc. Přehodit to nejde, jak mi navrhoval Renda, už tak tam mám u paní doktorky podmínku a 16. dostanu co proto. A nutno přiznat, že zcela zaslouženě. Takže se omlouvám, těm co se nemohou zúčastnit, ale jinak to nešlo. Navíc jsem se rozhodl trochu více dodržovat zásadu, že když něco organizuji, byly by fajn, abych se toho mohl zúčastnit a přitom se i pobavit.
Ale pojďme k večírku. Sejdeme se po 19 hodině v Zahradě a každý donese jeden drobný dárek, který dámě na hromadu a každý si jeden dárek vylosuje. Pokud si vylosujete ten svůj dělejte překvapeného.
Doplňkově se bude konat letos soutěž o nejlepší vanilkové rohlíčky, takže každý účastník večírku je soutěžící a jako takový donese vzorky ze své produkce. Nic kupovaného, jde nám o to navodit ztrácející se atmosféru vánoc. Protože očekáván pokusy o podvod a ovlivnění soutěže klobáskáma a podobně, předem říkám jasné NE. Klobásy budou úředně sežrány a podvodník vystaven hanbě.
Další akci sem vpašoval Koza, za což mu děkujeme. Protože má díky svému ukulele v poslední době úspěch u žen a dětí, rozhodl se využít Miluščiny nepřítomnosti a zorganizoval na 22. prosince Zpívanky. Pět se budou koledy a cukroví se bude konzumovat rovněž. Od 17 hodin v Crédu.
Jako životem protřelí muži víme,, že nemá smysl překážet doma ženám pří vánočním úklidu. Potkáme se proto 23. v 17 hodin v Zahradě na již tradičním Tekutém kapříkovi. Tentokrát bez cukroví, už tak je nás diabetiků dost.
Na Štěpána v 10 hodin sraz jako obvykle v Porubě na Smyčce. Jdeme do Kyjovic. A kdo ještě nešel, tak jde se tudy. Po dochodu bude posezení s kamarády a podobně.
No a pomalu finišujeme a blíží se Silvestr. Pro osamělé duše přichází Koza s pozvánkou do Créda, kde se bude opět pět. No a to by bylo pro letošní rok vše.
Nový rok zahájíme Novoročním výstupem na Emu, kde se sejdeme v pravé poledne a pak již nás čekají jen samá pozitiva. 
Pokračuje volejbal  a to již 4. ledna. Dále pracujeme na Jirkově návrh přesunout pobyt na Základně z října na zimní období, což se nám zamlouvá. Vymýšlím místo pro jarní výlet, a pak již to jede - sklípek, vaječinka a tak dále, a tak dále. Oproti původnímu plánu poněkud omezíme klubový život, protože jak říká Jirka, když už někam jedu tak ať je to na různý místa.
Takže se teď v tom hektičnu moc nestresujte ať nedotornádujete. Slibuji, že o vánocích toho napíši trochu více.

Žádné komentáře: