16. 1. 2016

Vpřed

Když jsem přemýšlel, jak zahájit letošní sezonu napadlo mne jediné slovo a byť jsem ho asi desetkrát zavrhl, tak jsem ho vždy znovu a znovu přijal. Prostě motal jsem se kolem něj tak dlouho, až mi došlo, že vlastně nic jiného nemá smysl. Nebo se snad někomu chce někam vracet? Ještě se mi tam motalo hlavu vzhůru, ale to Bobo zprznila tak, že se jen ateisticky modlím, aby se jí totéž nepovedlo s lidickými ženami. A protože vím, že do jedné vody se stejně dvakrát vstoupit nedá, takže pojďme na to, prostě a jednoduše – vpřed.
Co nás letos čeká? Oproti loňsku je tu pár změn, ale postupně.

Pravidelný je volejbal – pondělky jsou bezva a chodí nás více jak loni a myslím, že už to není taková plácaná jako loni a hrajeme už většinou na tři údery, někdy i na více. Pokud by se někdo chtěl přidat tak pár lidí se ještě vejde.

Zpívanky se rozjely skvěle. Termíny si řídí Koza, zpěvníky udržuje Fio a došlo to již tak daleko, že si Ježek naježil ukulele. Je třeba poznamenat, že je veden snahou získat v převleku místo v dívčí kapele a hrát na Floridě, kdy by si ho třeba mohl všimnout Jarda nebo někdo z jiných milionářů a miliardářů. Prý to viděl v telce v nějaké filmu. No co se dá dělat, nikdo není dokonalý.

Protože to vypadá, že se mi parazitování podařilo rozběhnout a mohl bych mít více času na sebe a své přátelé tak nasazuji bazén a to v úterky a pátky. Vždy se nás tam pár sešlo, takže věřím, že se někdo přidá i letos.

Nejisté jsou akce na Kozím hradě, byl anektován skupinou černovlasých bytostí a zcela ovládly hradního pána, takže uvidíme, jak se to bude vyvíjet a co se přihodí. Jsem optimista a nějaká grilovačka se jistě ukoná.

Oproti loňsku je jedna zásadní změna. Podzimní základnu přesouváme na jaro, konkrétně na velikonoce, když už nám poslanci nadělili volný pátek. Věřím, že bude ještě sníh a tak se bude dát lyžovat případně běžkovat. Dále zpěv, výlety, hry. Uvažovali jsme S Milčou, že bychom udělali i nějaké tématické stravování, ať furt nejíme ten vuřt guláš.Tak se hlaste.

Duben předpokládám opět sklípek, termín a místo upřesníme. Předběžně, což je u nás na 90 procent to bude 16. 

Jarní výlet bude opět začátkem května,  konkrétně 6. - 8. Co se týká místa tak, přemýšlím o Lužnici, pokud by tam někdo měl nějaký kontakt a doporučení, budu rád. Zatím mám pár tipů - klášter a nějaké kempy, ale nechám si poradit.

A samozřejmě bude vaječinka, letos to vychází na 15. květen.

Na přelomu června a července bychom mohli jet pod stan, už o tom mluvíme dlouho. Termín a místo vybereme podle zájmu.

No a začátek září (4.-6.) pak opět Štramberk, kde nás tentokrát bude provázet síla, takže shánějte světelné meče.

A protože jsme říjen zrušili a do konce roku bude ještě daleko, tak mne napadlo, že lze udělat hezký dlouhý víkend v listopadu. Vítám podněty.

No a protože se nám poslední Silvestr rozpadl na poslední chvíli a dá se očekávat, že letos pojede Koza za mlhou, tak vyhlašuji konkurz na hlavního organizátora této akce.

Žádné komentáře: