14. 2. 2016

Pro opravdové hráče

Tak jsme si včera s Krtkem řekli dost, již žádní falešní sobi, již bylo dost otupělého přepínání televizních programů či hospodských tlachů a nudných sobotních večerů. A tak jsme to vymysleli a připravili večer plných her.
Má to několik nedořešených záležitostí, které musíme doladit, ale protože nás zajímá, zda o akci bude zájem, tak to dávám ven již nyní.

V podstatě půjde o takový uzavřený klubový večer, pro naše známe a to včetně dětí. Jako klubovna poslouží Družba Bouldering Wall, takže zájemci si mohou pod dohledem zkušeného instruktora Krtka vyzkoušet, jak jim to jde na stěně. Další program bude hraní různých deskových a společenských her, při kterých se tříbí mysl, vztahy a vlastně člověk jako celek. Nějaké zásoby mám, a pokud se to chytne a získá status pravidelnosti, tak rozšíříme. Samozřejmě můžete donést své kousky, které někde tlí někde ve skříni.
Konzumace z místního baru, kterému vévodí Svijany. Výhodou akce je, že se zde dá přespat na matracích, do kterých padají lezci, takže stačí vzít spacák. A na snídani samozřejmě domácí buchtu.

K dispozici bude i kytara s kytaristou. Abych neplýtval časem svým a Krtkovým, tak prosím o přihlášení zde nebo zde, ať víme jaký je zájem. Program se dí postupně rozšířit a upravit. Důležité je začít.

Žádné komentáře: