2. 3. 2016

Večer deskových her se blíží

Takže v sobotu proběhne náš nový experiment – klubový večer v Družba Bouldering Wall.
Jak to bude probíhat. Scházet se zajdeme po 17 hodině a akce bude probíhat v dvojím režimu - spáči a nespáči. Rozdíl mezi těmito režimy je celkem zřejmý. Zatímco první si večer ustelou na matraci pod imitací divokých a rozervaných skal, druzí se odeberou domů. Z toho jasně vyplývá, že spáči se musí zaopatřit spacákem, či dekou. Pršet nemá, takže to nemusíte hrotit. Nebojte se vzít sebou i ručník, mýdlo a sprchy jsou k dispozici a mezi skalami bude bezvětří, tak ať se tam cítíme příjemně.
Zábava je následující:
  • Bude možno si polozit na strmých stěnách pod dohledem zkušeného Krtka. Padá se do matrací, takže vhodné i pro děti.
  • Bude se zpívat. Hudebníci nástroje sebou.
  • Bude se plkat. O čemkoliv chcete, ale jen pozitivně.
  • Budou se hrát hry. K dispozici jsou Aktivity, Times up, Dostihy a sázky, Monopoly, Scrable, Člověče nezlob se, Šachy, Dáma, Kostky, Pexesa, Kvarteta a karty všeho druhu a jistě se ještě něco najde.
  • Lze promítat filmy přes počítač, projektor je k dispozici. Pokud máte nějaký návrh, tak sem s ním.

Jídlo a pití, poplatky:
  • Jídlo vlastní. Pomazánky lahodné chuti domácí výroby, plus nějaké věci na přikusování, komu se bude chtít babrat s chlebíčky či jednohubkami je vítán, nezapomenout na pečivo. Množství přiměřené. Spáči myslí samozřejmě i na snídani.
  • Pití bereme od domorodců. Všechno!!! Oni tam platí nájem, elektriku a pod a musí si na to vydělat, takže se točí pivo ze Svijan, Kofola z Krnova, káva z kávovaru apod. V dvanáctiletých a starších jednodruhových whiskách je sortiment, trochu omezen, takže zde lze udělat výjimku a za mírný manipulační poplatek velikosti seriózní marže lze.
  • Manipulační poplatek na účastníka je stanoven na 60 korun a více. Dolní hranice je povinné. Děti do 15 let polovic. Děti nad 15 let dvojnásob. Výtěžek použijeme na pokrytí nákladů a rozvoj klubové činnosti, jako je rozšířené hráčského parku.

Snad jsem něco nezapomněl. Když tak pište. Docela se na to těším, docela hodně.

Žádné komentáře: