8. 3. 2016

Výprava za domorodci Jižní Moravy - upraveno

Tak je to tady. Co? Instrukce, přece. Ježek, byl nesmírně akční a vše rychle domluvil a podrobnosti zjistil. Takže na mne je to jen lehce shrnout. 

Jak již jsem psal, pojedeme do sklípku 9. dubna. To je sobota. Vrátíme se ze sklípku 10. dubna. To je neděle. Sklípek se nachází v Hlohovci. To je vesnice. Ta vesnice je mezi Lednicí a Valticemi. To jsou trochu větší vesnice, kterým se někdy říká město. V obou je spousta kultury. To je to za čím tam jedeme. Čas mezi poznáváním kultury strávíme ve sklípku. To je ta budova na obrázku. Ve sklípku se bude košt vína. To je zkvašená šťáva z hroznů.
Víno obsahuje alkohol. To je dobře. O náš pobyt se budou starati domorodí obyvatelé, kteří se jmenuji Navrátilovi. To jsou kamarádi od Ježka. Domorodci nejsou hloupí. To je prostě tak. Znamená to, že jim nebudou stačit zrcátka a nožíky s perleťovou střenkou. To je škoda. Budou chtít za své služby peníze, konkrétně 750,- korun na hlavu. To je rozumné. V ceně je košt s občerstvením a ubytování v penzionu. To je príma. Kapacita je 15 míst. To je akorát. Převládá názor, že bychom měli jet hromadnou dopravou. To bude legrace. Hlavně pojedeme vlakem. To vám vysvětlí Puštík. Spočítal jsem jízdenku a vychází to na 275 korun kolektivně tam a zpátky. To ujde. Vlak jede v 8:50 ze Svinova. To je docela brzo.

Seznam účastníků zájezdu:
 1. Ježek
 2. Milča
 3. Světlo
 4. Koza
 5. Puštík
 6. Jitka -  podle uschopněnění
 7. Aneta
 8. Radim
 9. Jura
 10. Dana - upřesní Jura
 11. Fio
 12. Káča
 13. Dita ?
 14. Lenka
 15. Renda
 16. Tyčka
To je asi všechno.

Vzhledem k tomu, že se někteří rozhodli necestovat vlakem tak je potřeba se definitivně dohodnout jak se pojede, případně se do aut nějak srovnat. Vaše podněty očekávám do pondělí.  


Žádné komentáře: