12. 9. 2016

Termity dalších akcí

Tak máme za sebou další sraz a myslím, že to byla povedená taškařice. Širší hodnocení si ponechám na později až si utřídím myšlenky. Ale protože nechci nic podcenit, tak jsem se rozhodl v co nejkratší době zveřejnit termity dalších akcí. A to včil a tu. Některé jsou předběžné, ale i tak si udělejte kroužky do svých diářů.

14. - 16. říjen 2016 - Základna. Z moci úřední a po konzultaci s Krtkem jsem rozhodl že na Základnu budeme jezdit na podzim. Papučky sebou. Termín je předběžný, bude konzultován s Belmondem.


Listopad, prosinec 2016 Večer deskových her - zatím neurčeno, ale plánujeme dva večery, Myslím, že to posledně bylo povedené

Duben 2016 Sklípek - upřesním po dohodě s Ježkem. Zatím to vidím na víkend po Velikonocích (22. duben)

19. -21. květen 2017 Díra u Hanušovic - s hrůzou jsem zjistil, že skoro nikdo neví, kde leží Vysoké Žibřidovice, takže jsem se předběžně domluvil s Dobříkem, že provedeme nějakou tu edukaci. Takže téma na jarní výle je dané.

4. června 2017 Vaječinka - jako obvykle u Špunta.

8.-10. září 2017 - Štramberk. Téma upřesním. Pracovně si pohrávám s myšlenou na MVČ.

Nabízí se i další termiti - jako třeba trojdenní víkend od 28.  října, dokonce potencionální čtyřdenní víkend od 17. listopadu. Je potřeba se zamyslet co se Silvestrem, když Koza bude v Londýně (nabízí se logisticky Kozí hrad). Je tam obrovská pauza v prvním kvadrantu příštího roku. Milušce se líbily Velikonoce na Základně, je to taky téma k exkurzi. Kamarádi z Čech by jistě taky uvítali, kdyby nemuseli cestovat tam daleko a široko, takže bude potřeba udělat nějakou taškařici v Čechách...

Přemýšlejte. Třeba Vás něco napadne a hlavně kominíkujte. Člověk by měl hodně kominikovat. je to totiž právě kominikace, které člověku umožnila bouřlivý vývoj a jeho ejekulaci, díky které jsme tam kde jsme. Je to doopravdy základ. Nebojte se toho. Ale rozvážně, uvědomte si, že člověk by neměl používat ty cizí termity, když je nezná suterénně nebo není v dobré konvici, protože je zde veliké rizoto, že to skončí fiakrem. on se totiž každý tváří jako suvenýr, ale ak se mu to vrátí jako buzerant.

Žádné komentáře: