8. 1. 2017

Rekapitulace 2017


Tak jsem včera dotvořil co budeme letos páchat. Není tam vcelku nic zásadně nového. Jde jen o to, abychom si srovnali včas termíny. A je tam pár otevřených otázek. Ale popořadě.
Koza svolává na Kozí hrad čtyři akce, což je myslím príma. Vesměs jde o grilování a to skoro ve všech letních obdobích. Přespat se dá za pomocí donesených spacáků a karimatek. Navíc Koza buduje nový multifunkční gril, takže v červenci, kdy má mimochodem narozeniny, to bude jistě zatěžkávací zkouška.

Štramberk jsem loni přepískl. Téma bylo těžké a neměl jsem čas ho dotáhnout. Letos proto výrazné zjednodušení - papírové koule a štít a jedna bitva bude stíhat druhou. Takže se připravte.
Problém je jarní výlet. Domlouvali jsme se s Dobříkem, že pojedeme k němu, ale účastníci z Čech namítají, že to mají daleko. A přece jen je to jedna z mála šancí se s nimi vidět. Domyslím.
Vrátil jsem do hry podzimní základnu. Velikonoce byly fajn a nebráním se jim, ale pro podzim mám trochu osobní důvody a protože jsem letos vyhlásil Rok šedého vlka, tak budu trochu sobec. Myslím, že to je ta vhodná doba na mírnou rekapitulaci.
Sklípek bude na Apríla. Asi Lednice. Myslím, že Ježek je záruka vysoké úrovně a dobrého vína. Vaječinka je daná termínem Letnic no a zůstává trojice vánočních akcí - dárečky, kapřík a pochod. Letos byly všechny moc fajn, i když mne ten malý výběh na Štěpána, skoro zničil. Příští rok bude líp.
Novinkou je nasazení jarní a podzimní Družby - aneb večera deskových her. Uvidíme jak se ujme.
Zpívanky jednou měsíčně ve středu - organizuje Fio. Volejbal každé pondělí. Toď vše. Tak se těším až Vám uvidím.Žádné komentáře: