25. 6. 2017

Prázdniny a dál

První polovina roku byla poměrně hektická, ostatně jako vždy, ale tato dost specificky, takže jsem neměl moc času a přiznám se ani chuti se nějak moc rozepisovat a věnovat se  věcem s mnohdy nejistým výsledkem. Ale máte smůlu, jsem zpátky v plné síle, minimálně té mentální, a připraven na další akce takže konec lenošení.

Pojďme na to.
Akce pravidelná první je tradiční Fajne léto. Pořizuji permanentky na bejbajz a squash. Provedu rezervaci termínu a ty vypíšu na Facebooku. Termíny budou večerní tak od 19 nebo 20. Protože jsem poslední ročníky trochu dotoval, tak letos kasírují na místě. Ceny mírné.

Další akce se jmenuje Priessnitz. Zamiloval jsem se do priessnitzových lázní v Bělé a tak se tam snažím občas vyrazit. Když už tam pojedu tak mohu někoho přibrat. Opět vypíšu termín a nechám na vás, zda se přihlásíte.

Další akce jsou jednorázovky a to tyto:

15. července u Kozy – opékání cukin a dalších věcí. Koza má narozky, tak si připravte vinšování holoto jedna.

8.-10. září je Štramberk – kašlu na vymýšlení témata, budeme už napořád indiáni ať z toho děti taky něco mají. Začnu pomalu připravovat a posílat instrukce, tak se pomalu rozmýšlejte.

23. září opět u Kozy – tentokrát už narozeniny myslím nemá.

13. – 15. říjen je Základna ve znamení čísla 115. Jura slaví 60 a já ten zbytek. Takže omluvenky se nepřijímají.

Volejbal startuje 4. září opět v pondělky od 18 hodin. Prodloužil jsem to do konce června, když jste na mne letos tak naléhali, Myslím, že jsme se docela zlepšili, tak doufám, že to bude ještě lepší. Letos mi to finančně nějak nevyšlo, takže příští rok je sezona za 1250.

To je v rychlosti všechno. Pokud Vás něco napadne, tak sem s tím.

Žádné komentáře: