2017

Na rok 2017 jsem naplánoval lehkou reinkarnaci, pokud možno v rámci současného života. Jednou z cest, které mne k tomu mají dovést jsou akce BO. Tak to lehce shrnul a naplánoval, čekám na případné další návrhy a inspiraci. Nikoho nepřemlouvám, akce se vyhlásí a je na každém, aby se přihlásil, takže sledujte webík.

Pravidelné akce

Voliš - každé pondělí v 18:00 
Akce je určena pro školou nepovinné obého pohlaví,pro pořádek uvádím, že jsme stále konzervativní a stále preferujeme jedno pohlaví na osobu. Úroveň je standardní, takže se nebojte dojít, je to o zábavě, i když lité boje se dají očekávat. Scházíme se na Základní škole Ivana Sekaniny. Vzhledem k pracovnímu vytížení a zdravotním komplikacím některých členů, bychom pár posil uvítali. Podrobnosti zde. Po sportovní částí, následuje metodika v restauraci Zahrada. V roce 2017 startujeme 9. ledna.

Bazének
Chodili jsme celkem pravidelně a bylo to fajn. Pro rok 2017 obnovuju. Dvakrát týdně v úterý a pátek od 20 hodin na Porubském kryťáku. Účast dobrovolná, stejně furt plavu a nekecám.

Zpívanky
Organizuje si Koza a Fio, koná se většinou jednou měsíčně ve středu v Credu, termíny domlouvá Fio. Jsou zvání především hubebníci s nástroji. Je potřeba se hlásit ať s epodle toho nadimenzuje salonek. Ideálně na facebooku.

Plánované akce
Vítězný jaguár 25. 2 2017
Po úspěších s lezením a hraním na lezecké stěně na Družbě, jsme si s Krtkem říkali, že bychom to udělal ještě jednou letos z kraje roku. 

Jarní dobývaní Kozího hradu - 18. 3. 2017
Jarní dobývání Kozího hradu jsem po tajné dohodě s insiderem domluvil na poslední zimní víkend. Tím získáme určitý moment překvapení. Bude tam jakoby náhodou bečka od pohanského boha, kterou vypijeme a donesené maso ugrilujeme. Vyspíme se do soboty a pak se stáhneme. Tak to nevykecejte.

Sklípek Lednice - 1. 4. 2017
Loni bylo fajne, tak na stejné místo. Kapacita je omezená, tak se hlaste na FB.


Jarní výlet - 6. - 8. 5. 2017
K Dobříkovi, nebo někam jinam??? Připravím podklady eventuálně varianty.

Vaječinka 4. 6. 2017
U Špunta jako obvykle. V neděli okolo 15. Pokud se vám zdálo loni, že jste lepší vaječinku nejedli tak vězte, že letos to bude ještě o level výše.

Letní dobývání Kozího hradu -  15. 7. 2017

Velmi exponovaný termín. Je potřeba zkontrolovat zda správce splnil řádně úkoly spojené s výstavbou nového grilu, uďáku a pizza pece. Takže by se mělo jednat o jakýsi zátěžový test.  Další rozměr je, že má správce narozeniny a samozvaná správcová bude bakalářkou. Dozrávat budou cukety a samozřejmě očekávám exhibici donesených surovin.

Štramberk 8. - 10. 9. 2017
Letos se budeme koulovat (papírově). Žádné velké nosné téma. Jednoduše oživíme papírové koule. A samozřejmě štíty.


Podzimní halali na Kozím hradě - 23. 9. 2017
Zbytky mrtvé zvěře budou pokrájeny a spolu s cibulí, paprikou a dalšími laskominami budou naházeny do pravého maďarského kotle, kde budou reinkarnovány v guláš. Velikost kotle je omezena. 


Mikulášská družba - 2. 12. 2017
Pokud bude dost malých dětí, které je potřeba počertit, tak využijeje skautů a počertíme je. Pokud jich bude po čertech málo tak změníme termín ať se tam nepřetlačujeme se skauty.


Kolínka Bíle paní z Kozího hradu - 9.12.2017 (náhradní termín je 25.11.2017)
Termíny této a předchozí akce bude upraven podle skutečného zájmu. Kolínka budou obdivována a po zásluze oceněna.


Vánoční besídka - 18. 12 .2016
Máme dárečky pro každého, jen si je musíte donést a vylosovat. 

Tekutý kapřík 2017 - 23. 12. 2017
Myslím, že 2016 se vydařil, tak to pojdme překonat.

Vánoční pochod - 26. 12. 2017
Klasika všech klasik. V 10 na smyčce.

Protože jsme poměrně dynamičtí a času je málo, tak zde budou uvedeny pouze významnější akce, drobné vycházky a menší akce proto sledujte v Kalendáři.

A samozřejmě se objevují další podněty. Aneta má výtečný nápad, provést úklid nějakého lesa, v tom jí určitě podpoříme. Miluška měla zájem o Velikonoce na Základně, ale dal jsem sobecky přednost říjnovému termínu. Třeba se hecne správce naší ukradené klubovny. Jen houšť